Wybielanie zębów w Łodzi

Wiele lat badań i doświadczeń w dziedzinie wybielania zębów w Łodzi zaowocowało innowacyjną metodą stosowaną w gabinetach White&Beauty. Usługa wybielania zębów na przestrzeni lat bardzo rozpowszechniła się również w Polsce. Pragniemy zwiększyć dostępność tych zabiegów, aby jak najwięcej osób mogło się cieszyć z pięknego białego uśmiechu.

Wiele osób jest przekonana, że jeśli dba o higienę jamy ustnej, nie pije kawy i nie pali papierosów to na pewno nie ma przebarwień. Nic bardziej mylnego. Barwniki są obecnie w większości najczęściej spożywanych produktów: soki, owoce, warzywa, itp. Wszędzie tam, gdzie pojawia się intensywny kolor są i barwniki. Istnieje wiele metod wybielania zębów zarówno domowe, jak i bardziej profesjonalne.

Metod może jest wiele, ale jedyna naprawdę skuteczną jest wybielanie zębów w Łodzi w gabinetach White&Beauty. 

Do zalet naszego wybielania zaliczamy:2

  • zęby wybielają się nawet o 14 odcieni,
  • efekt już po 45 minutach (wystarczy jedna wizyta),
  • efekt utrzymuje się do 1,5 roku po zabiegu,
  • zabieg jest bezbolesny i bezpieczny dla szkliwa.

Na czym polega zabieg wybielania zębów w Łódź?

Wybielanie zębów w Łodzi to 3 sesje po 15 minut każda, a odcień Twoich zębów jaśniejszy nawet o 14 odcieni. Efekt wybielania akceleratorem halogenowym, czyli lampą PREMIUM utrzymuje się nawet do 1,5 roku. Na zęby pacjenta nakładany jest żel organiczny, który poddaje się działaniu lampy. Dzięki intensywnemu niebieskiemu światłu o bardzo dużej długości fali światła nawet do 530 nm, żel wnika w strukturę zęba i utlenia przebarwienia. Nie niszczy w żaden sposób przy tym szkliwa!

Zaufaj profesjonalistom i podaruj sobie piękny uśmiech szybko i bezboleśnie! 

Wybielanie zębów w Łodzi tylko w White&Beauty!

Ulotka White & Beauty – Wybielanie zębów

Umów wizytę